| YouAndMe95 a întrebat:

Ce imi puteti recomanda pentru a putea slabi rapid? Deja am un anume regim, ca sa zic asa. Nu este chiar dieta, consum alimente digestive, fara paine, prajeli, dulciuri. Pe zi fac in jur de 60-70 abdomene si 60-70 genoflexiuni. Ce altceva as putea face pentru a slabi rapid? Am 15 ani, 1.63 si 55 kg. Nu ma consider grasa, vreau sa am abdomenul plat. Help!

1 răspuns:
| Leaflets a răspuns:

E de ajuns ceea ce faci. Continua si asigura-te ca nu uiti sa-ti faci programul in vreo zi.