| Kingston3 a întrebat:

Imi puteti spune ce se intampla daca vreau sa inchid contractul cu reteaua Vodafone, mai am cam 1 an pana imi expira. Ce se intampla si ce pot pati? (funda)

Răspuns Câştigător
| tteo92 a răspuns:

Nu se intampla nimic, stai linistit,
cunosc si eu pe cineva care si-a facut abonament si dupa prima luna de folosire a anuntat ca i s-a furat telefonul si l-au blocat, atata.
Ai putea face la fel.

2 răspunsuri:
| enola11pink a răspuns:

Nu-l poţi închide pur şi simplu, plăteşti tot ce ţi-a mai rămas, şi astfel îl închei...de altfel dacă expiră timpul şi tu tot nu te-ai achitat au tot dreptul să te dea în judecată şi o amendă plinuţă...winking

| slepiihead a răspuns:

O sa mori big grin