| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti spune dc la antivirus imi apare urmatoarea eroare si cum sa-l fac? eroarea e: aplication cannot run due to an error white verifyng is electronic certificate.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce antivirus? Ca sunt mai multe.

| valentingb a răspuns:

Stefanel,schimba data pe care o ai setata la Windows. Certificatul este valabil o perioada si probabil a expirat, asa ca trebuie sa dai data inapoi un an-doi ca sa-l considere valabil. Si daca nu merge asa, www.bitdefender.ro, ai aici antivirus gratui, extraordinar de bun.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu merge linkul care l-ai pus.O sa incerc sa caut alt antivirus...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Darrio anti virus avg 7.5