| GabyWolf2 a întrebat:

Imi spuneti si mie ce placi video merg pe systemul meu? plzz.Amd Athlon 64 X2 Dual Core Processor 4000+ 2.10GHZ 1 GB ram hard de 120GB placa de baza VT8237A sursa LPK19-460WP

multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| yonutzulvl a răspuns:

Pai iti merg mai multe tipuri de placi...incearca un ati radeon de 1Gb, si intreaba undeva la un depozit de pc

| GabyWolf2 explică (pentru yonutzulvl):

Am si o placa video msi nividiaGeforce 6200 turbochache 256mb cu 64 biti. instalez driverul dela placa dau restart intru in jocuri si se blocheazacryingnu stiu ce sa facsadcrying

| yonutzulvl a răspuns (pentru GabyWolf2):

Explica mai in detaliu...ce joc e? si ce reroare iti apare