| ionesccatalin a întrebat:

intrebarea mea este :
Vrea cineva din USA sa-mi trimita un colet, vreau sa stiu daca il pot primi prin posta, cam in cat timp ajunge si daca pe mine ma costa ceva?
Multumesc.[dau funda]

Răspuns Câştigător
| Anonima2o2o a răspuns:

Of... scuze am gresit euhappy uite i-am intrebat pe parinti si am dat cateva telefone am cautat si pe net si s epare ca in 2 zile ajung in bukuresti acum depinde in ce oras locuiesti tuhappy

7 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

In cazul in care il primesti prin posta va trebui sa platesti taxa vamala (pentru ca SUA nu face parte din UE!)--- taxa vamala ti se comunica la ridicarea coletului. Coletele ajung in Ro. cam dupa 20 zile, 40 zile, uneori si mai mult.

| Anonima2o2o a răspuns:

Pai: Da il poti primi prin posta, ajunge in max 4 ore, si nu nu te costa nimic!

| ionesccatalin explică (pentru Anonima2o2o):

Multumesc dar unele cunostinte mi-au spus ca dureaza cateva zile...:-s

| ionesccatalin explică (pentru Anonima2o2o):

In Bucuresti locuiesc happy trebuie sa-i spun si numarul oficiului postal?

| Anonima2o2o a răspuns (pentru ionesccatalin):

Hm... sincer nu prea stiu o sa ma interesez maine si te anunthappy OK? Sper ca te-am ajutat cat de cat

| ionesccatalin explică (pentru Anonima2o2o):

Da,mersi mult happy :*

| Anonima2o2o a răspuns (pentru ionesccatalin):

Nu ai pentru cehappykiss

| Anonima2o2o a răspuns (pentru ionesccatalin):

Of... scuze am gresit euhappy uite i-am intrebat pe parinti si am dat cateva telefone am cautat si pe net si s epare ca in 2 zile ajung in bukuresti acum depinde in ce oras locuiesti tuhappy