| socratee a întrebat:

am vorbit cu cineva sa-mi trimita un colet printr-un courier... ideea sta i felul urmator: vreau ca totul drumul sa-l platesc eu + valoarea lucrului din pachet Intrebarea este: Cand va primi tipul banii? cand il ia curierul de la el sau cand ajunge la mine?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa iti trimita coletul cu "ramburs". Adica platesti cand il primesti apoi i se vor da banii expeditorului.

1 răspuns:
| CataC a răspuns:

Salut
Logic ca nu primeste banii inainte sa-l achiti tu, ce garantie are curierul ca platesti?
Banii ii va primi ulterior, doar daca achiti.
Bafta