| Narcis494 a întrebat:

Mi-a blokat si mie GM-ul contul de metin spuneti-mi exista vreun program sa il deblochez? sau cum as putea face asta fiindca aveam ceva ff important pe el!
FUNDA +vot cine imi spune!

1 răspuns:
| Cerby a răspuns:

N-ai ce face.Cred ca ai folosit hakuri. Oricum Gm sunt cei mai retardati si distrusi dointre toti playerii(lasa pe toti sa hacheze si daca ii reclami in loc sa-l pedepseaasc pe ala iti da tie mut)Mai bine ai incerca sa-ti faci un nou cont si sa vorbesti cu un admin bun(care se tine de treba)si poate iti deblocheza contul.