| Verde24 a întrebat:

Mi'am cumparat un LG T300 Cookie Lite. Intru la *120# aleg suna'ma > suna'ma national > iar cand scriu numarul de telefon (07********) imi spune "Numarul Fj2 nu este valid. Introdu numarul de telefon mobil in format 0xxxxxxxxx

PS: nu imi spuneti ca am gresit numarul sau altceva...sunt 100% sigur ca am scris corect numarul. Mai am un coleg care are aceeasi problema

1 răspuns:
| Mehh a răspuns:

Nu stiu ce sa spun:am si eu acelasi telefon si nu mi-a facut fite de genul asta...Dar iti dau un sfat:Cat de curand poti, ar fi bine sa il schimbi...nu prea e bun; mai deloc de fapt sad