| 1AlexS a întrebat:

Mi.am facut recent abonament la Vodafone, si am cadou pentru. un an 2014 minute nationale, nelimitat sms national si 2014MB, nu inteleg, imi baga pe fiecare luna 2014minute etc, sau nu imi baga deloc, si trebuie sa imi ajunga tot anul.

1 răspuns:
| alex20002012 a răspuns:

Mai daca ti-ai facut abonamentul recent nu iti baga toate minutele imediat trebuie sa mai astepti ca asa iti baga cost suplimentar asa ca asteapta sa nu platest in plus. si acuma depinde daca vorbesti mult, intri mult pe net ca asa se consuma. sper sa te ajute raspunsul meu.