| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am instalat windows 7 64 bit x86 si mi-am bagat o tema care se numeste HUD Theme Evolution, nu mi-a mers ca nu se vedea bara de jos si am sters-o din control panel + toate foldere. Dar mi-a ramas Folderele de la tema si nu imi plac, am incercat sa intru in personalize si nu merge imi da o eroare: Unspecified error explorer.exe, am intrat si in control panel, si in run si nimic. Stiti cum pot rezolva eroarea sa intru in personalize?
Mentionez ca mi-a mers cand am instalat tema si cand am sters-o nu mai imi merge. Astept raspunsuri! Multumesc.

3 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Faci un system restore inainte sa instalezi tema.

| horia2012 a răspuns:

Incearca sa:
1 deschide task manager
2 in task manager te duci la procese
click dreapta pe "explorer.exe"-End-Yes
3 din meniu la Task manager te duci pe
New Task-Run
4 scrii in fereastra "cmd.exe"-ok
5 in fereastra care apare scrii:
CD /d %userprofile%\AppData\Local
Enter
DEL IconCache.db /a
Enter
EXIT
Enter
(trebuie sa scrii exact asa cum e cu spatii.)
6 te duci iar in meniu New Task-Run
7 scrii "explorer.exe"
sau
Instaleaza din nou tema. Fa un
"restore point" dupa instalarea temei, dupa care te duci in restore point si
refaci sistemul la o data "inainte" de a instala tema.

| SasNetRomania a răspuns:

Asa patiti daca instalati toate tamepniile de teme de pe net