| stefyzore a întrebat:

mi.am instalat windows 8 si nu stiu ce are placa de sunet am reinstalat driverele am facut tot ce am stiut cred ca setarile nu le am bine va rog ajutati-ma. Dau FUNDA contact: staff_ngz@yahoo.com

Răspuns Câştigător
| tteo92 a răspuns:

Salut!
Cand instalezi windows8, iti pune toate driverele nafara de sunet, asta pentru ca este un demo, nu e varianta oficiala care a aparut, dar din fericire este o modalitate care sa iti puna si sunetul.
Stii ce placa de sunet ai? Nu trebuie doar driver-ul ei, ci trebuie umblat si la setari.

2 răspunsuri:
| buzucan a răspuns:

Mie imi place mult windows 8, mai ales ca am gasit foarte multe tutoriale pe www.aboutwin8.info ar trebui sa te uiti si tu poate gasesti rezolvarea :)

| mickhael a răspuns:

Maa..conteaza ce pc ai. daca ai o rabla depe vremea lu pazvanti chioru ati pui un wuindous mai vechi...nu ti se potriveste wuindousul pc-ului