| rRamses a întrebat:

nu sunt din Bucuresti si as dori sa stiu cum pot ajunge la mega mall din gara basarab. Funda cui imi explica cel mai bine pe unde trebuie sa o iau. (de preferat daca ati lasa si un link google map)

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Iei metroul de la basarab la Piata Iancului si de acolo 20 min de mers pe jos pe soseaua Iancului

https://www.google.ro/......15z/data=! 4m14! 4m13! 1m5! 1m1! 1s0x40b1f92e7db8f4cb:0x949135dfcea0e6de! 2m2! 1d26. 1518651! 2d44. 4426276! 1m5! 1m1! 1s0x40b1ff2b48abf1fb:0xb46fb938b668c6a! 2m2! 1d26. 1331067! 2d44. 4409433! 3e2? hl=en

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

La gara basarab nu este mega mall, ci se numeste Carrefour orhideea, si este prima statie după gara basarab, tu in orhideea vrei sa mergi? Sau in mega mall pantelimon? Ca vad ca le c am încurci borcanelelaughing tu exact din ce zonă vii? Astept raspuns.

| suntserios a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Nu ti se pare ca omul a intrebat destul de clar... cum ajunge de la Basarab la Mega Mall

| rRamses explică (pentru suntserios):

Dar tramvai as putea lua pana acolo?

| suntserios a răspuns (pentru rRamses):

Probabil ca poti lua si tramvai, dar sincer sa spun nu folosesc deloc tramvaiul si nu stiu care sunt traseele lor