| Adri2000 a întrebat:

Salut TPU! O persoană poate sta pe Facebook 2-4 ore continuu? Adică apare pe mess că este activ de 2-3-4 ore, apoi iese câteva minute sau o ora si după intra iar!
Poate fi o eroare a Facebook-ului/Messenger-ului?
Sau poate acea persoană îl lasa deschis să apară că este conectat dar nu stă?
Funda!

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Eu am tot timpul FB activ, ca asa il las, deschis, desii nu stau mai mult de 5-10 minute odata la cateva ore, cat sa verific mesajele sau sa mai vad ceva.
Bineinteles ca apare celorlati ca sunt permanant activa cum aii apare si astuia desii o fii plecat la scolaa intre timp sau face alte terburi.

1 răspuns:
| emilllyya a răspuns:

Da, poate sta, insa este foarte putin probabil. Presupun ca doar are il tine deschis si automat apare on. Nu cred ca e o eroare din partea platformei, mai ales daca se intampla in mod frecvent