| BlackHorizon a întrebat:

Poate sa ma ajute cineva va rog frumos daca are un cont de okazii care nu il mai foloseste? ca eu lucrez foarte des cu el iar acum nu mai pot sa intru pe el.

Răspuns Câştigător
| andrei733 a răspuns:

Ti-l dau eu

| BlackHorizon explică (pentru andrei733):

Uite asta este adresa de mail mihaiciobanu93@yahoo.com si daca merge iti dau ceva dar nu pot sa spun ce aici ca i-mi da ban pe site

| BlackHorizon explică (pentru andrei733):

Uite asta e adresa de mail mihaiciobanu93@yahoo.com si vorbim acolo

| andrei733 a răspuns (pentru BlackHorizon):

Ti-am trimis un email cu datele contului

| andrei733 a răspuns (pentru BlackHorizon):

Ai rezolvat?

| BlackHorizon explică (pentru andrei733):

Da, multumesc foarte mult, vezi ca ti-am trimis si eu ceva pe mail

| andrei733 a răspuns (pentru BlackHorizon):

Nu am primit emailul de la tine.Dar spune-mi pe privat c era in elwinking

| andrei733 a răspuns (pentru BlackHorizon):

Te rog frumos sa schimbi numarul de pe contulde okazii pentruc a am primit un telefon de la un cumparator de al tau