| Grannd a întrebat:

Are cineva un cont pe okazii de care nu se foloseste? ajutati-ma va rog!

4 răspunsuri:
| Okaziiro a răspuns:

Buna ziua,

Conturile care se creeaza in cadrul site-ului au caracter nominal. Ele contin, pe langa raporturile financiare si tranzactiile incheiate cu alti utilizatori, si informatii personale, atat despre proprietar, cat si despre partenerii sai de tranzactionare.

In cazul in care creearea contului pe site nu este posibila, te rog sa ne dai mai multe detalii pentru a te putea ajuta.

De asemenea, pe Okazii.ro se pot achizitiona foarte rapid produsele dorite si fara cont. Acest lucru se poate face prin comanda telefonica la numarul de telefon 0374187888.

Pentru a putea cumpara telefonic ai nevoie de numarul de articol al produsului pe care il doresti. El se afla in partea stanga a paginii, sub poza.

Daca mai ai nevoie de alte informatii, poti apela serviciul de Asistenta Clienti, de la luni pana sambata intre orele 9:00-21:00 la numarul de telefon 0374652944 sau pe mail la adresa suport@okazii.ro.

O zi frumoasa,
Okazii.ro

| tznkurgn a răspuns:

NU. Dar poti sa-ti faci un cont! Nu e nevoie ca prima data cand iti faci cont trebuie sa vinzi ceva.
Ster ca te-am ajutat!

| Grannd explică (pentru tznkurgn):

Acum e cu bani ca sa et inregistrezi trebuie sa trimiti un sms cu un cot ...bla bla bla...
Ma gandeam ca are cineva si nu se mai foloseste de el! Voi fi foarte recunoscator

| tznkurgn a răspuns (pentru Grannd):

NU stiu cand si-a facut tata cont nu trebuia cu sms-uri si din astea acum poate s-au schimbat.