| IcsX a întrebat:

problema mea, este urmatoarea: Folosesc Browse-ul FireFox, dar pana acum 2 saptamani nu era nici o problema, doar reclamele, si am bagat pluing-ul AdBlokPlus, sa nu mai fiu deranjat. Dupa ceva timp, or inceput sa, se deschida pagini web singure, si nu de genul reclame.( Sa instalez X, sa ma inscriu pe Y, tot felul de site-uri) si ma gandeam ca am instalat ceva in pc, care permite acest lucru. Daca stie careva, il rog sa ma ajute.

2 răspunsuri:
| pbsolver a răspuns:

Mergi la sectiunea Addons-> Plugins si sterge toate addonurile care nu iti folosesc. Scaneaza full cu malwarebytes si revino aici

| IcsX explică (pentru pbsolver):

Cum scanez cu malwarebytes?