| george2431 a întrebat:

revin cu o problema mai veche...Am un telefon Asus Zenfone Selfie, aceste poate folosi datele mobile si conexiune wi-fi de la toate routerele in afara de routerul de acasa.Am cautat pe net rezolvari,si singura care a functionat temporar a fost cea ca sa dau restart la router si intre timp sa las wi-fi-ul pornit pe telefon,astfel conectandu-se direct la retea si doar asa a functionat dar doar temporar!
Deci,dupa cum am spus, nu merge folosit routerul de acasa, ce sa fac?

1 răspuns:
| Laurică113 a răspuns:

Vrei să te conectezi la altă rețea? Știu eu exact cum