| DoarSile a întrebat:

sa imi cumpar frog sau Vodafone specificati multumesc funda :X

4 răspunsuri:
| onlyme2851 a răspuns:

Decat sa iti iei Frog, mai bine ti-ai lua Cosmote. In orice caz, depinde de majoritatea celor pe care ii stii, daca sunt in Vodafone, ia-ti Vodafone. Daca majoritatea sunt pe Cosmote/Frog, ia-ti Cosmote.

| Afa_Ceri_Cata_Log_1984 a răspuns:

Depinde foarte mult in ce retele vorbesti mai mult - sau altfel spus, ce numere au prietenii tai. Eu am Frog cu web&walk si sunt foarte multumit. Am multe minute inclusiv nationale si internet nelimitat cu 5 euro / luna.

| mafiotulnumberone a răspuns:

Frog,deoarece ea face parte din Cosmote, care cosmote, a fost prima retea care a creat 4G, pe langa Vodafone, ai numai extraoptiuni tare urate! Sper ca am fost de folos.O zi buna

| messijunior a răspuns:

Vodafone are abonamente mai bune dar Orange telefoane la abonamente ca Vodafone si sunt mai ieftine. Alegerea mea Orange.