| BlackHorizon a întrebat:

si sarbatori fericite.Cu ocazia sarbatorilor m-am gandit sa-mi cumpar un telefon nou si am o problema pentru ca pana acum nu am avut nici un telefon android (cel mai performant a fost un Sony Ericsson k800i),si nu stiu ce sa aleg dintre un Samsung galaxy ace si un HTC desire c si daca puteti sa-mi spuneti voi ce este mai bun dintre cele 2 pentru ca aveti mai multa experienta ca mine.

2 răspunsuri:
| Christian1000 a răspuns:

Sansung galaxy ace, e mai bun, verifica specificatiile ca sa fi sigur pe http://www.gsmarena.com/. Funda?:D

| 1Simplu a răspuns:

CLAR... Samsung pentru ca e firma