| HelloWirus a întrebat:

Spuneti-mi si mie de ce nu pot sa fac update la mozilla si la flash player complet? Se blocheaza amandoua la 99% la fel ca in imaginea de mai jos. Daca incerc sa le downloadez ultima varianta tot la fel se bloacheaza downloadul la 99%. Mi se mai intampla si la alte programe ( doar programe, muzica si poze etc nu am aceasta problema). Va rog spuneti-mi ce trebuie sa fac. Am incercat sa le iau de la cineva pe stick si cand le copiez in calculator si intru in ele se sterg automat. Dau fundita sad

3 răspunsuri:
| Wrufloukel a răspuns:

Care imagine de mai de jos ca eu nu o văd? Dacă vrei să instalez flash playerul, închide naibii browserul Mozilla firefox, apoi instalezi flash playerul și ce mai vrei tu.

| HelloWirus explică (pentru Wrufloukel):

Imaginea am postat-o mai jos ( primul raspuns) Http://postimg.org/image/novl1im8d/. Cum sa inchid mozilla daca se downloadeaza flashplayerul? Realizezi ce zici?

| HelloWirus explică:

Http://postimg.org/image/novl1im8d/
Uitati aici si imaginea :D