| Robert_Krestel_1990 a întrebat:

Stie cineva cum pot afla daca au in magazinele Vodafone sibiu mai exact balcescu telefonul HTC one? Ca pe site la ei nu poti sa vezi disponibilitatea telefoanelor cum ai cei de la orange.Va multumesc!

6 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

E greu să dai un telefon la magazinul din oraș?

| Robert_Krestel_1990 explică (pentru Azµre):

Si de unde iau numarul de telefon? Ca ei nu au asa ceva...prima data informeaza-te si dupa aceea raspunde, mai esti si campionul zilei, cu raspunsuri de astea?

| Dєєa a răspuns:

DA un telefon.

| Robert_Krestel_1990 explică:

Pai problema e ca nu au numere de telefon astia de la vodafone...numa relatii cu clienti si cam atat

| Azµre a răspuns (pentru Robert_Krestel_1990):

Suni la *555 și le ceri numărul de la acel magazin sau le spui să îți facă legătura. Dacă nu știam nu-ți spuneam. Eu așa am aflat de foarte multe ori dacă au sau nu telefoane etc etc.

| KreizyFact a răspuns:

De obicei se gaseste in magazinele Vodafone HTC one, insa l-ai putea cumpara de pe eMAG