| Lalalalalalalalalala a întrebat:

happy Am si eu o intrebare. Ma tot suna un numar privat care nu spune nimic. Se poate afla cine ma suna? Daca da, cum?

Multumesc foarte mult. :*

Răspuns Câştigător
| CataLanBarca a răspuns:

Esti pe Orange? Vodafone? cosmote? te duci la,, sediul " Orange/Vodafone/cosmote sau ce ai si ceri desfasuratorul convorbirilor big grin bft si rupe-l pe ala cu apelurile lui

5 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Poti sa ceri un desfasurator al convorbirilor de la compania de telefoane la care esti abonata.Acolo trebuie sa fie trecut numarul explicit. Trebuie doar sa stii data si ora la care ai fost apelata.

| MeGustaaaaa a răspuns:

Nu, nu e posibil sa aflii numarul!
Dar daca ai un telefon bun, cauta la setarile apelurilor si poti bloca sa mai fi apelata cu numar ascuns.Al meu are.

| TheZozotex a răspuns (pentru MeGustaaaaa):

Ba chiar poti aflalaughing Te duci la sediul politiei, faci o plangere interesanta si o sa afle cine ewinking Bafta

| Bteen a răspuns:

Daca nu e un om? Poate ai butoane pe care apesi din greseala. Eu de exemplu apasam un buton cand bagam telefonul in buzunar care activa "FUNCTIA APEL FALS" te suna un numar necunoscut, nu vorbeste, dar de fapt nu e nimeni, e de la telefon.

| andreystelistu96 a răspuns:

Prietene cand te suna il injuri de il rupi iti bagi... in masa si sa vezi ca nu o sa te mai sune