| Eduard77 a întrebat:

Stiti cumva daca sunt programe ce pot face o inregistrare video de pe camere de supraveghere sa fie mai clara?
Vreau sa vad fata cuiva, numarul unei masini, culoare... Multumesc antiicipat. P.S. Ofer funda!

4 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Odata ce imaginea filmata e la o calitate prea joasa, n-o sa poti face asa ceva. Daca e sa gasesi, ar putea exista programe, cel mai probabil photoshop te-ar ajuta:
http://www.youtube.com/watch?v=xxjiQoTp864
Dar e doar pentru imagini.Nu gasescs exemple concrete de soft-uri ce functioneaza.

| Eduard77 explică (pentru CM7YRE):

De unde sa descarc photoshop?

| CM7YRE a răspuns (pentru Eduard77):

Google e mare, chiar si demo te ajuta.Nu e greu sa scrii photoshop download pe google.Nu pot sa-ti las un link pentru ca nu e permis.

| Eduard77 explică (pentru CM7YRE):

Uite mesu meu - eduard. spafiu@yahoo.com sa imi dai add sa iti dau niste poze ca nu stiu sa lucrez in photoshopwinking