| anonim_4396 a întrebat:

știți cumva un avocat/ă care sa se ocupe de dosare penale in Bucuresti cu onorari micuțe? Vreau numele lor va multumesc!

4 răspunsuri:
| Yuoia a răspuns:

Gresesti in ceea ce priveste perioada de serviciu a avocatilor si in general a juristilor, magistratilor. Ei nu sunt politisti sa se pensioneze la 40 de ani. Ei sunt activi pana tarziu dupa 70 de ani. Cat rezista. Nu sunt obligati sa iasa la pensie la o varsta fixa.
In rest, cam bati campii aiurea. Presupun ca esti un tanc inca intretinut de parinti (parinti cu dare de mana) si care habar nu are cum se castiga un ban si cat de saraci sunt majoritatea romanilor.
Daca nu cumva esti beat "clampa".

Si eu ROG ADMINISTRATORII sa blocheze definitiv useri ca tine.

| zilog a răspuns (pentru Yuoia):

Pot să renasc de la zero ca pasărea pheonix din propria mea cenușă!
stai liniștit că de VINERI INCEP MUNCA 12 ore in picioare
12 ore liber
12 ore in picioare 12 ore somn
si nu o sa mai am timp sa va mai bruiez atata
Acum mai am 5 zile de carantina

| Yuoia a răspuns (pentru zilog):

Conturi multiple?

| zilog a răspuns (pentru Yuoia):

Vezi ca am comentat eu de pe vreun alt cont de vreo 2 saptamani de cand m-am luat de forumul asta!?
Am zis că o iau de la capăt dacă mi-l distruge pe ășta.
nu mai bine mai rabzi tu câteva zile că îți promit eu că o să scapi de mine pentru că nu o sa mai am timp de nimic alt ceva de cât să mănânc și să dorm peste câteva zile!?