| anonim_4396 a întrebat:

Sunt in Anglia de 6 luni, muncesc de 5 luni, am insurance-number, dar, am facut accident cu masina unui var de al meu. Eu am oasele de la piciorul drept rupte, am facut operatie si sunt cat de cat bine. Dar problema e ca el nu avea asigurare la masina in momentul ala. Eu, cat despre mine, parte vatamata, pot sa beneficiez de ceva bani dupa acest accident?
Astept raspunsuri concrete!

Răspuns Câştigător
| Andreeasps a răspuns:

Daca nu ai fost vatamat din vina cuiva in accident nu ai ce bani sa primesti!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Danke Andreea