| EazyWeeD a întrebat:

Salut TPU, sunt student in anul I la facultate si am terminat semestrul I cu media 9, 37, am inteles de la diferiti prieteni(care sunt la alte facultati) ca ei au luat bursa incepand cu semestrul II, insa eu nu am fost anuntat ca voi primi bursa... voi ati primit bursa incepand cu semestrul II?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Locurile la bursieri sunt limitate si daca s-au ocupat deja cu medii mai mari ca ale tale, atunci nu iei bursa.
In orice caz, merita sa mergi la serviciul de contabilitate si sa intrebi acolo.

1 răspuns:
| Florin9Florin9 a răspuns:

Dacă nu ești pe listele cu bursieri înseamnă că nu primești, dacă ești înseamnă că primești, nu trebuie să fii anunțat personal