| rolando2342 a întrebat:

Salutare, daca la facultate pe anul 1 semestrul 2 ai o restanta, la media pe semestrul 2 din anul 2 de bursa, se va calcula si cu acea restanta, implicit media 3?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Bursa din anul II, sem.II se primeste in functie de rezultatele din anul II, sem.I, nu are nici o legatura cu anul I, sem.II.

| rolando2342 explică (pentru Ioandelasal):

Am intrebat la secretariat la facultate si mi s-a comuniat ca se ia in calcul si restanta respectiva la calculul mediei, chiar daca este de pe anul 1 semestrul 2.

| Ioandelasal a răspuns (pentru rolando2342):

Probabil ca asa este regulamentul propriu al facultatii.