| Stefan927 a întrebat:

Salut TPU. Stie cineva in cat timp primesti un raspuns dupa ce ai avut interviu la Lidl?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Doar ei stiu.
E posibil si sa nu primesti nici un raspuns.
A fost selectat altcineva.

| Simpatic a răspuns:

Nu cred ca iti poate raspunde cineva la acesta intrebare, pentru ca este un lucru intern ce tine doar de politica LIDL.
Nici nu poti avea certitudinea daca vei primi un raspuns sau nu, LIDL neavand nicio obligatie in acest sens, decat daca s-ar fi semnat ceva referitor la acest lucru!

Poti astepta o perioada de cateva zile iar daca raspunsul nu apare, poti aplica la o alta societate!
Am spus la modul general
La modul particular nu as avea cum sa iti raspund decat daca as fi in stafful LIDL si m-as ocupa cu partea aceasta de interviuri si angajari

Succes

| vlllaaddd a răspuns:

Ai grija boss la casele de marcat ca e stres mare, mai ales când vine un batran d-ala si habar n-are cu ce se mananca când platesti cu cardul sau nu are suficienti bani, iti face ala coada in spate cat tirurile de lungi

Răspuns utilizator avertizat
| Hkhtfcvhu a răspuns:

Salut, asta depinde de zona/judet, dar un timp rezonabil ar fi maxim 5 zile, daca nu primesti raspuns in maxim 5 zile nu te mai suna probabil