| BizSinir a întrebat:

Heii! Stie cineva de unde pot incepe sa creez un site, unul in care pot posta fotografii, videoclipuri, in care oamenii pot creea conturi pentru a putea lua parte la un proiect european? Ce trebuie sa fac prima data si de ce trebuie sa tin cont?
Multumesc anticipat! happy

Răspuns Câştigător
| londony a răspuns:

Sunt foarte multe site-uri care creează "pre-made sites" în care tu ti-l personalizezi și scrie ce vrei tu, îl poți face blog, etc.
Singura problema ar fi ca iti pun ei niște cu interes înaintea numelui site-ului adică de ex, tu vrei ca site-ul tău sa se numasca www.my personalblog.com iar ei Îți vor pune ori: www."numelesite-tului"mypersonalul. Com sau www.my personalul. "Numelesite-ului"
, iar I acest fel va fi puțin mai greu de găsit pentru oameni...
Dacă nu vrei așa ceva...e ceva mai mult de munca și trebuie sa te pricepi în materie de calculatoare pentru a-ți ceea propriul site de la 0+ceva bani pentru a-l tine online
Sper ca te-am ajutat! Bafta!

1 răspuns:
| Brotacelul a răspuns:

Intra pe www.ucoz.ro - este gratuit si destul de usor de folosit. Materiale ajutatoare cu privire la crearea si administrarea site-ului gasesti pe forum.ucoz.ro