| Wrufloukel a întrebat:

Un site de socializare unde găsesc și eu? Știe careva din voi un site de socializare unde se stă pe chat etc? Mă refer la siteuril-le acelea serioase. Adica să fie un site serios! Că din alea cu stai să trimiți un sms pentru activare cont și pe urmă îți mai zice că trebuie să mai dai un sms pentru nu știu ce alte chestii sunt plictisit de ele! Vă rog mult dacă se poate un răspuns bun fiindcă vreau să mă însor, să mă îndrăgostesc să-mi trăiesc viața să fac copil. Deci ce recomandare imi ve tî face voi va depinde viața mea de aici inainte!

Răspuns Câştigător
| ctlaida a răspuns:

Pai asta iti spuneam si eu mai sus, daca ai inteles ideea este bine.
Gagiaca pe care vrei sa ti-o``tragi`` de pe facebook (sau oricare site de socializare )o poti gasi:pe strada,in RATB,in metrou,in parc,la serviciu, in mall, la o coada la covrigi si asa mai departe, lumea virtuala este FALSA nu stii ce se ascunde in spatele monitorului sau al nick name-ului, este alegerea ta.
Eu te sfatuiesc sa renunti la ideea de ati gasi jumatatea pe internet.
Mult noroc!

15 răspunsuri:
| xClementine a răspuns:

Omegle. Chatuiesti cu persoane la intamplare de pe tot globul. happy

| valentingb a răspuns:

Instalează MiRC, este o platforma de socializare internaţională. Desigur, este inclusă şi România. Cauti persoane pur si simplu fără să ştii nimic despre ele, intri în discuţii şi dacă îţi plac, vorbiţi apoi pe messenger, apoi web cam si tot aşa. Am oameni căsătoriţi în familie care s-au cunoscut pe MiRC.winking

| Wrufloukel explică (pentru valentingb):

Frate, pe mirc acum sunt doar homosexuali! Dacă vrei să discuți cu cineva trebuie să te găndești de o mie de ori inainte, căci din 10 fete, noua sunt homosexuali și a zecea este una din aia care face video-chat, iar a unșpea fată este urătă cu spume din alea la gură de nici paznic la oi nu le-ai pune, de nici în pădure nu te înduri să o lași sinugră că se sperie ciorile din copaci și bufnițile fac stop cardiac! Era pe mirc acum vreo 10 ani era raiul pe pamant acolo găseai cam tot ce fel de fete doreai! Neogenul a fost pănă acum 2 ani era super ok, am cunoscut zeci de fete cu care am facut și sex dar nu am rămas cu nici una să o iau de soție că tot ziceam că am să dau de ceva mai bun, pănă cănd am rămas fără!

| valentingb a răspuns (pentru Wrufloukel):

Mergi la risc, ce pot eu să spun. Doar i-am povestit din experienţa comună a familiei mele.

| Wrufloukel explică (pentru valentingb):

Adica vrei sa merg la risc pănă dau de un popo? Ea uzi mă! laughing tongue Adevăru e că nu ai de unde să știi peste ce bunăciune dai! Dar iți zic eu că piți din ziua de azi habar nu au ele de mirc! Am să incerc pe facebook! Să văd poate cine știe o pune cineva botul la savarină! laughing

| valentingb a răspuns (pentru Wrufloukel):

Fă ce vrei, doar ai grijă.

| Sorrynel a răspuns:

Pai ar putea fii Facebook, Twitter sau unul foarte bun care chiar e foarte folosit pentru chat, Skype. Sper ca te-am ajutat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si tu vrei sa te insori cu ajutorul netului?! Stai cuminte! Cauta in jurul tau. Iesi cu fetele la o cafea, la o iarba verde, oriunde aiurea si sa stati de vorba serios, nu pe siteuri de socializare. Aici te inseli usor si singur, fara ajutorul lor.

Eu, am patit-o fara sa vreau. O pitipoanca mi-a facut observatii si m-a spurcat pe tot Google-ul pentru ca... nu mi-am declarat virsta. Si pentru ca ea si prietenii ei si-au facut iluzii in legatura cu mine. I-am raspuns doar ca ACEL site nu era unul de matrimoniale. Ce puteam sa-i spun uneia care gindeste asa?
Daca vrei sa faci un pas serios, procedeaza la modul cel mai serios.

| BreeTPU a răspuns:

Recomand http://www.bree.ro

| ctlaida a răspuns:

Ai putea incerca facebook cred ca este cel mai bun.
Dar sper ca viata ta sa nu depinda de un site de socializare altfel vei trai de acum inainte doar virtual.Eu te sfatuiesc sa iti faci prieteni adevarati cei virtuali pe oricare site, oricat de serios ar fi oamenii sunt falsi 60% din cei de pe internet sunt cu alte identitati!
Bafta!

| Wrufloukel explică (pentru ctlaida):

Pai da nu. Eu vreau să mă însor, de asta zic! Deci imi trag gagica de pe site de socialiare mă însor cu dănsa apoi gata, închid netul tot! Iar pe facebook hai să fim serioși că toate pițipoancele o ard la modul că sunt fete bune și liniștite. Și dacă le abordezi pe facebook îcep cu figure!

| vladuut a răspuns (pentru Wrufloukel):

Ascultama, am prieteni care tot asa au crezut despre facebook si acum sunt cu niste fete foarte ok zic eu! Incearca facebookul pentru ca nu toate fetele sunt cu crezi! Sau daca nu skipul! Eu iti recomand facebookul! Ascultama si o sa ai numai de castigat!

| ctlaida a răspuns (pentru Wrufloukel):

Pai asta iti spuneam si eu mai sus, daca ai inteles ideea este bine.
Gagiaca pe care vrei sa ti-o``tragi`` de pe facebook (sau oricare site de socializare )o poti gasi:pe strada,in RATB,in metrou,in parc,la serviciu, in mall, la o coada la covrigi si asa mai departe, lumea virtuala este FALSA nu stii ce se ascunde in spatele monitorului sau al nick name-ului, este alegerea ta.
Eu te sfatuiesc sa renunti la ideea de ati gasi jumatatea pe internet.
Mult noroc!

| Bobby87 a răspuns:

Un chat serios este aici, incearca-l: http://LoveCool.Ro/s3x_symbol

| vladuut a răspuns:

Buna! Unul dintre cele mai serioase este facebookul! Uite aici niste situri de socializare precum@ Facebook, Skipe, Messenger. Sper ca ti-am fost de ajutor! Funda?