| eXcisioN a întrebat:

va rog frumos sa ma ajutati, am o mare problema, mi s-a golit aproape toata partitia mea, am 125 Gb pe ea, si aveam liberi 25Gb, acum am 120 Gb liberi, si nu mai am decat vreo 8 foldere din 36 sad Va rog, daca-mi puteti da un sfat, sau un program cu care sa recuperez folderele pierdute sadcrying((( Multumesc pentru intelegere TPU!

1 răspuns:
| H3Lp3r1 a răspuns:

La mine s-a intamplat de la un server de metin ep care l-am facut (avea ceva putred in el) si mai sters si am luat un program caer a recuperat nu stiu cum se cheama l-am sters