| Kawaii_Andreea_2003 a întrebat:

Va rogg. Raspundeti.
Ce sa fac ca sa trec la mate. Am nevoie de media 6. Si maine e ultima sansa. Dar nu cred ca ar avea cum sa-mi dea 2 note intr-o ora :'(
Ce sa faaac?
Nici macar nu inteleg lectia.
Dati sfaturi utile.
Dau orice, funda, vot etc. plsss

6 răspunsuri:
| InVisible99 a răspuns:

Nu prea ai ce face la materiile exacte si doua note e cam mult, plus ca tu nu prea detii cunostinte bune, cred ca acum trebuie sa accepti situatia si pe viitor invata din timp si nu te mai lasa descoperita pentru finalul semestrului.

| mihai69 a răspuns:

Metode legale sigur nu există.
Rămâne să dai corigența la toamnă.

| Clorox a răspuns:

Pregateste-te pentru toamna dragutawinking

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Tara asta mai are nevoie si de oameni care sa faca munca de jos. Nu trebuie sa treaca toti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sansa ta exista strict doar in toamna, sau cu vreo pila pe la domnul profesorwinking.

| AndreiWeisz a răspuns:

Incearca o bluza cu decolteu frumos.