| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de ajutor sad Sunt clasa a7a si sunt corigenta la mate. Si incerc cat pot eu de mult sa inteleg. Da nu pot. Foarte rar cand mai inteleg vreo lectie. Am dat test si sunt sigura ca am sa iau o nota mica. Si nu mai e mult pana la vacanta si nu stiu cum sa fac sa-mi iasa media macar 5. Daca chiar as invata si i.as spune profei sa ma asculte credeti ca as avea vreo sansa sa trec? sad

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu, dar poti incerca, nici profesorii nu sunt interesati sa aiba multi corigenti.

| codrut518 a răspuns:

Da ai sansa sa treci funda te rog