| CosminD a întrebat:

Vreau sa imi fac un site unde sa pot sa vand niste obiecte si doresc sa stiu de unde pot sa cumpar un domeniu ieftin si tot ei sa imi tina site-ul deschis + sa imi faca pagina asa cum doresc eu deoarece nu ma pricep.

Cea mai buna recomandare primeste funda.

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Https://www.webnode.ro/? utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_term=site%20gratuit&utm_device=c&devicemodel=&trc_p=&trc_cr=111701301089&trc_cp=RO-RO&gclid=CjwKEAjwkJfABRDnhbPlx6WI4ncSJADMQqxdeZsZ6SHl_prFj9sO7cf9OcGdYVFIIBhLd4JCGnjkbxoCSPnw_wcB

| TPUajutor a răspuns:

Http://svv.vadimscutari.com/ ati fac un site de vanzari absolut gratuit incearca sa te inregistrezi la ei

| K0sti a răspuns:

Mai intai ca sa poti sa vinzi, trebuie sa ai firma!