| m3looo a întrebat:

.. Vreau sa imi iau Counter-Strike 1.6 pe STEAM. Daca mi-l comand cu cardul si acolo imi cere Card Number pot sa il dau fara nici o ingrijorare nu? Adica ma refer sa nu mai ia bani de acolo.
Multumesc Mult! Funda

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Este un site securizat, companie care vine acest joc autorizat, nu sunt scammeri, nu este ca si cand ti-as vinde eu un joc la un pret mai mare decat cel precizat pe hartie. Deci il poti cumpara fara probleme.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Atat timp cat plata se face printr un procesator de plati sigur ai autorizat nu ai nicio problema

| Jurjescu_Daniel_2000 a răspuns:

Il poti cumpara, este un site serios, altfel nu ar fi foarte populat.