| Alișa00000000000 a întrebat:

vreau sa le doresc si eu tuturor romanilor si tuturor crestinilor un paste fericit alaturi de familiile lor, fie ca lumina invierii Domnului sa va aduca in suflet numai iubire si bucurie! AMIN.

11 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Amin

| MaTrIx8378 a răspuns:

La fel si tie, Happy Easter!

| alexandraalis a răspuns:

Iti multumesc.
Sa fii sanatoasa, fericita si iubita.
Dumnezeu sa-ti lumineze mintea si sa-ti linisteasca sufletul.
DOAMNE AJUTA!
PASTE FERICIT ALATURI DE CEI DRAGI.

| Alișa00000000000 explică (pentru alexandraalis):

Multumesc din suflet :* la fel la toata lumea big grin

| Azµre a răspuns:

A venit Pastele!?
Multumim. La fel si tie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îţi mulţumim din suflet cu toţii presupun, dar care este întrebarea?

| Alișa00000000000 explică (pentru anonim_4396):

Nu este nici o intrebare big grin am vrut ca sa urez si eu ceva de bine crestinilor nostri big grin

| 愛LeEu愛 a răspuns:

Multumesc si tie la fel kiss :X

| YoYoAndreI a răspuns:

Multumesc la fel si tie! Nu ca alti care nici nu stiu ca o venit pastele ( AzureB126149 )

| Azµre a răspuns (pentru YoYoAndreI):

laughing am facut o gluma, ne cunoastem stai linistit laughing
te-am pupat Paste Fericit!

| Alișa00000000000 explică (pentru Azµre):

:*