| GigiBecali123321 a întrebat:

Vreau sa stiu si eu ceva.Sunt din Botosani si as dori sa achizitionez o tableta grafica.Nu stiu de unde as putea cumpara una. Dati-mi si mie un magazin din Botosani sau din apropriere.Dar sa nu fie un magazin online.

2 răspunsuri:
| kitten95 a răspuns:

De ce nu vrei sa iti comanzi online? poti cumpara de la altex sau si mai bine, eMAG. sunt firme serioase si iti livreaza acasa gratuit. eu zic sa te informezi la ce tableta ai vrea sa-ti cumperi si sa comanzi. e mult mai bine decat sa umbli prin oras. plus ca daca nu iti place sau nu e buna poti linistit sa o returnezi si primesti banii inapoi(sau o schimbi). eu mi-am cumparat si unitate centrala de pe net si e foarte buna.

| HelloKittyscoala123 a răspuns:

Nu prea se gasesc tablete grafice in Botosani. Intreaba pe la Carrefour (am vazut cateva pe acolo, dar nu e o varietate mare de produse) si la Altex si Flanco. Succes!