| serghey10 a întrebat:

Vreau sa trimit o scrisoare. Pot trimite scrisoarea daca contine un mic pandantiv? Dau si funda daca vreti, dar am nevoie de un raspuns...Thanks!

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Cumpara de la o librarie un plic cu protectie( are in interior o folie cu bule de aer) ---obiectul nu va fi atat de expus riscului de a fi deteriorat sau furat.

1 răspuns:
| serghey10 explică:

Si trebuie sa informez persoana de la posta ce contine plicul? Sa platesc ceva pentru obiectul ala? Stiu, sunt intrebari banale, dar nu am mai facut asta niciodata.