| Narcis494 a întrebat:

Vreau sa va spun cum se scoate bucata de piatra sparta: cumperi un fms +0 (sau + cat vrei tu da sa nu fie +9) si ii iei ce pietre vrei tu, le bagi pe amandoua daca esueaza amandoua il bagi la +1 si dispar! dupa aia iar iei alte pietre daca esueaza una iar una o bagi, bagi iar fms la +2 si dispare bucata de piatra iar cealalta pe care ai bagat-o ramane si iei alta piatra si o bagi, daca merge ai un fms +2 cu 2 pietre pe el (de care vrei tu pietrele) il faci +4 maxim 5 la fierar iar dupa aia bagi blesuri pana la +7 maxim 8 si dupa aia il vinzi la o super oferta!
Daca nu ati inteles ceva add: narcis_boss88@yahoo.com si va explic

3 răspunsuri:
| AlinRemi a răspuns:

Si care este intrebarea ta? cu totii care am jucat metin stiam asta, nu trebuia sa ne spui tu.

| AlinRemi a răspuns:

Si intrebarea ta care este? Cu totii care am jucat metin stiam treaba asta, nu trebuia sa ne spui tu

| Narcis494 explică:

Ce vrei ba tu? eu am pus asta pentru cine nu stia! ca mai este si cate cineva care nu stie