| NnDWtf a întrebat:

vreau si eu sa aflu daca este vreo diferenta de pret la biletele de tren -din Bucuresti spre Predeal- intre garile Bucuresti Nord si Bucuresti Obor si care ar fi diferenta asta. Si mai voiam sa aflu daca stie cineva daca un bilet dus-intors e mai ieftin decat 2 bilete dus. Mersultrenurilor.ro nu ma ajuta, imi da info doar despre B.Nord

Răspuns Câştigător
| kzd a răspuns:

Nu cred ca e o mare diferenta. Calatorie placuta!

1 răspuns:
| EmoGirl11 a răspuns:

Scuze ca zic aici, dar nu pot trimite mesaj, uite id ul meu : andradasea@yahoo.ro