| BetivanuLHaios a întrebat:

Salut tuturor!
De curand, cand intru pe google, pe bara unde este si numele de la contul google+, in loc sa-mi scrie "Cautare, Poze, Muzica, Google Translate..." imi apare "Search, Myndir, Bloggari".

Cum fac sa imi apare iarasi in romana?

Răspuns Câştigător
| RewerDivli a răspuns:

Apasa pe google... si ai acolo cu albastru ceva de genu' "romana" / "maghiara", apasa romana. iar daca nu se schimba, daca ai cont pe google, te loghezi. si mergi la pagina principala. apoi te uiti sus unde scrie id-ul tau " miss_pissy00@yahoo.com (sper sa nu te supere id-ul. e un exemplu:-D "... si ai pe stanga o rotita o apesi si dai apoi chestiutsa asta " Sucheinstellungen" (ca asa scrie:-)) )si o sa iti apara ceva de genu' Benutzeroberfläche
Suchtipps unde Nachrichten von Google anzeigen auf: si acolo deutsch, dai romana.
Sau poate ca nu ai scris google.ro si e alt google

Cred ca ti-am fost de folos