| VoineaGeorge a întrebat:

Salut,undee gasesc tasta END pe laptop? Am un laptop E-Machines e525....Multumesc. big grin

3 răspunsuri:
| Leonard08 a răspuns:

Daca nu o gasesti este foarte probabil sa nu existe. Nici al meu nu are.
Poti sa folosesti "On-Screen Keyboard" din windows sau sunt programe care iti pot schimba/inlocui tastele. In loc de "Page Up"/"Page Down" sau alte taste putin folosite poti pune END.

| i86e2 a răspuns:

Pe tasta 1 din dreapta. Dar trebuie să fie dezactivat Num Lock pentru asta.

| sweet_6378 a răspuns:

Deasupra la bakspace