| T0X1kSkuLL a întrebat:

Va rog ajutati-ma. Am o femela din rasa Ciobanesc German si are in jur de 2 ani. In fiecare duminica ii iau de la Cora gaturi de gaina,rata si oase de porc miel. In rest ii dau oase de la friptura sau paine cu ciorba, orez, pilaf. De o saptamana am observat ca este cam slaba in jurul coapselor adica acolo unde se termina coastele in spate. Si am mai vazut ca ii curge putin sange din vagin. Are 2 ani dar nu a avut nici-o data pui. Va rog sa ma ajutati sunt disperat. Spuneti-mi de ce e slaba sau de ce ii curge sange sau ce sa ii fac sa se mai ingrase. Va rog sunt disperat. V-a dau FUNDA din toata inima va rog!

Răspuns Câştigător
| mihai234 a răspuns:

Incearca sa ii cuperi mancare pentru caini cum ar fi Pedigree sunt bogate in fier in vitamine o ajuta foarte mult..cu oasele da-le cat mai rar pe langa faptul ca sunt sarace mai strica si dintii cainelui.o zi buna happy

1 răspuns:
| MonstruletulDinBomboaneExpirate a răspuns:

Nu.i mai da oase, nu sunt foarte bune. Mergi la veterinar.