| Marius_1339 a întrebat:

Va rog sa imi spuneti sincer daca va place designul acestui website? www.remionline.org

Răspuns Câştigător
| Anime1222 a răspuns:

Da, e chiar dragut. Daca vrei sa schimbi ceva ai putea sa schimbi maroul si sa pui culori mai vesele, ca pe fond.Eticheta aceea este foarte draguta ai putea sa pui un joker pe ea sau ceva de genul( joker ca la jocul remi).In rest e foarte dragut site-ul si chiar te pricepi. happyBafta in continuare si mersi pentru site chiar cautam unul cu remi online.

1 răspuns:
| Marius_1339 explică:

Multumesc pentru parerea sincera