| AmansyoK1 a întrebat:

Salut, vreau sa cumpar un steam cu cardul, si nu stiu ce sa scriu aici, Billing address
Billing address, line 2. asa si la first name last name, trebuie sa pun datele celui care a facut cardul si unde s-a facut cardul?

6 răspunsuri:
| IceBil a răspuns:

Billing address este adresa de facturare, adresa ta de domiciliu. First name este numele de familie, iar last name este prenumele tau. Daca acel card este al unui parinte, poti folosi datele cu acordul / ajutorul lor.

| AmansyoK1 explică (pentru IceBil):

Este cardul mamei mele, ea este in Italia, mai precis ce inseamna, ADRESA DE FACTURARE?

| IceBil a răspuns (pentru AmansyoK1):

Adresa ei, a ta, cea la care se va face livrarea.

| AmansyoK1 explică (pentru IceBil):

Faza e ..ca sunt multe cifre pe aici si nu gasesc codul de securitate..si nici mama nu-l stie

| AmansyoK1 explică (pentru IceBil):

Zi-mi mai exact ce sa scriu la Biliing addres si la billing addres line 2

| IceBil a răspuns (pentru AmansyoK1):

Aceeasi adresa (a ta); daca nu-ti incape pe un rand, treci pe al doilea.