| catalimm a întrebat:

Salut! Vreau sa dau bacul la matematica si vreau sa invat singur acasa de pe net. Imi explicati si mie la ce M este nevoie sa invat daca am terminat Liceul Dinicu Golescu din Bucuresti cu calificare de "Operator masini cu comanda numerica" Am terminat recent seralul dupa 3 ani de profesionala in domeniul "Operator masini cu comanda numerica"

Răspuns Câştigător
| aneliram a răspuns:

Poti merge la liceul unde ai terminat, asta sa nu înveți greșit. Daca vrei sa vezi mai repede ce M, vezi pe diploma profilul tehnologic etc, tau.

5 răspunsuri:
| aneliram a răspuns:

Ce M ai făcut în liceu

| catalimm explică (pentru aneliram):

Pai nu mai stiu ce m-am facut si nici colegi nu mai am ca am schimbat nrul de telefon, nu mai am Facebook plus majoritatea nu au mai continuat liceul si eu am facut seralul ca sa termin liceul.

| aneliram a răspuns (pentru catalimm):

Pentru orientare : https://www.google.com/......75531.html

| aneliram a răspuns (pentru aneliram):

Ai gasit raspunsul?

| catalimm explică (pentru aneliram):

Da frate mersi, gasit tabela. bacul este tehnologic real la profilul meu

| aneliram a răspuns (pentru catalimm):

Poti merge la liceul unde ai terminat, asta sa nu înveți greșit. Daca vrei sa vezi mai repede ce M, vezi pe diploma profilul tehnologic etc, tau.