| Dragosgan a întrebat:

Vreau sa imi dau calculatorul cu o zi in urma cu system restore. Dar nu imi apare data decat cea de demineata.Ma puteti cum sa aleg data de ieri, chiar daca nu apare acolo unde sunt scrise datele, trebuie sa precizez ca am intrat ieri.Cine ma poate ajuta?

5 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Nu ai cum sa alegi data de ieri din moment ce nu ti-ai creat nici un punct de restore in data de ieri. Tot ce poti face in momentul de fata este sa dai restore in urma cu cateva ore... atat si nimic mai mult.
Succes! happy

| Revolt666 a răspuns:

Imi pare rau dar nu stiu sa iti raspund la intrebare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baga id marius_catalin2010 daca vr sa iti zic un secret buzz me,,, darrrr trebuie sa-mi dai cevawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici mie nu imi merge sa dau system restoree si vreau sa dau pentru o perioada mai lunga de timp gen 2-3 lunistraight face. si nu imi mergee si nu stiu ce sa fac si ma gandeam ca daca o sa intru aici o sa aflu vreun rasp inteligent dar ii vad pe astia idioti care se baga pe aiciraised eyebrows si isi fac id. u public ptk sunt prostilaughing)! si pe deasupra vor si ceva la schimbboh go onlaughing. in fine.vad eu ce facoh go on.

| SilverEyes a răspuns:

Punctele de restore se creaza pe o perioada determinata de timp. De exemplu In fiecare duminica la ora 7. Daca nu iti este setat ca sa creeze in restore point pe perioada respectiva nu ai de unde sa scoti unul.