| SkullDrawer a întrebat:

vreau sa intru la un liceu de desen adica desenat cu creioane etc... si vreau sa stiu ce trebuie sa dau ca sa intru (exemplu: portofoliu, demonstratie...)

Răspuns Câştigător
| reeebook a răspuns:

Scuze deja ma bagi in altceva ...eu sunt din Bucuresti dar m-am uitat pe net si le-am pe astea : Carmen Sylva, Toma Caragiu,

4 răspunsuri:
| reeebook a răspuns:

Trebuie un portofoliu cu cateva desene si apoi dai o probawinking

| SkullDrawer explică (pentru reeebook):

Deci nu conteaza ce medi ai la scoala sau din astea ca asa am auzita cum ca ar conta si mediile...

| reeebook a răspuns:

Logic ca, conteaza si ele...dar te poti muta la alt liceu mai bun daca ai rezultate bune la cel care vrei sa dai + portofoliu de la desen, rezultatele de la materiile de baza in special ..si desigur trebuie sa prinzi si locuri...

| SkullDrawer explică (pentru reeebook):

Daca sti liceul de arte din Ploiesti nu stiu prea multe detalii deci ar cam merge sa dau la un liceu daca am medi intre 6 - 8?

| reeebook a răspuns (pentru SkullDrawer):

Scuze deja ma bagi in altceva ...eu sunt din Bucuresti dar m-am uitat pe net si le-am pe astea : Carmen Sylva, Toma Caragiu,