| ioan452 a întrebat:

Salut, vreau sa-mi cumpar o noptiera si am si eu o intrebare, trebuie neaparat sa am o masina de gaurit sau pot folosi si o surubelnita sa o asamblez, nu am m ai luat pana acum, nu ma pricep. Multumesc!

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Gasesti si gata montate.
https://www.emag.ro/noptiere/c

| sierra1 a răspuns:

O șurubelniță e destul.
De ce ai găuri noptiera? Faci curent noaptea (prin găurile date)

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ai instrucțiuni de montaj în pachet și instrumente de strâns șuruburi.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cu o șurubelnita normala sau electrica o asamblezi daca esti destept in 15 minute, ai schița in cutie tu trebuie sa vezi cum vin îmbinate părtile si gata ai noptiera, daca nu te pricepi poti avea 10 masini de gaurit ca nu faci nimic.

| Lioana a răspuns:

Daca nu vrei sa o creezi tu ci doar sa ansamblezi una cumparata nu ai nevoie de mașină de gaurit. Sunt date toate gaurile. Tu trebuie doar sa insurubezi suruburile. De obicei mobilierul neansamblat vine cu instructiuni de montaj.

Răspuns utilizator avertizat