| Username404Error a întrebat:

Vreau sa-mi fac un cont de paypal,am un maestro card de la BRD,insa atunci cand scriu numele cardului pentru inregistrare, imi spune ca nu este corect.Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| Username404Error explică:

Ar trebui sa mearga cu card maestro deoarece are la tipul cardului sa aleg maestro.Scriu Numarul acrdului, cand expira...iar cand dau continue imi zice asta:You have entered an invalid number or partial credit card or debit card number. Please check your entry and try again.

| AgathaRo a răspuns:

Stai putin, cand treci numarul cardului din cate imi aduc aminte recunoaste automat ce tip de card este.Cand "legi" cardul de contul de pp, trebuie sa treci titularul cardului, numarul, data expirarii, cvc2/cvv2

| CristinaCic a răspuns:

Poate nu merge maestro, poate ai nevoie de alt tip de card.